* TUDORS'TAN YENİ YATIRIM. 


Yeni yatırımlarını basın toplantısıyla duyuran Tudors, 2017 yılı sonuna kadar 50 yeni mağaza açmayı hedefliyor.

1998 yılında girdiği perakende sektöründe kısa sürede en önemli oyuncu haline gelen Tudors, yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Tudors'un yeni yatırımlarını ve yeni reklam kampanyasını duyurmak amacıyla düzenlediği basın toplantısına Tudors Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ayaydın, Tudors CEO'su Yaşar Ayaydın, Ünlü Yönetmen Sinan Çetin, reklam filmi yönetmeni ve oyuncuları katıldı.

Kaynak Haber : https://www.haberler.com/tudors-tan-yeni-yatirim-9579122-haberi/

* OLUR OLUR HEM DE KRALINDAN OLUR


Türkiye'de birçok projeye imza atan Sinan Çetin, şimdi de yeni reklam filmi ile kameralar karşısına çıktı. Tudors'un 'Gömlek Krallığı' sloganı ile yeni çektiği reklam filminde ünlü yönetmen Sinan Çetin ile beraber Bora Cengiz, Murat Balcı ve Ozan Uçar eşlik ediyor. Tudors, çektiği reklam filminde herkesin ucuz fiyata kaliteli gömlek giyebileceğini belirtmeyi amaçladı. Erkek giyiminde öne çıkan marka modern modelleri ile erkek şıklığında öne çıkmayı planladı.


Kaynak Haber : https://www.vatandanhaber.com/magazin/tudors-un-sinan-cetinli-yeni-reklam-filmi-yayinlandi-h47255.html

  

* LEKE TUTMAZ 

 

Tudors Gömlek 2017 modelleri, Tudors, kaliteden ödün vermediği ve tükedicileri isteklerine özen gösterdiği gömlekler güne damga vurdu.Tüketiciler çeşitlilik ve kaliteden ödün vermeyen üst düzey bir gömlek üreticisi olan "Leke Tutmaz Gömlekleri" serisini sıkıştırdılar. Türklerin% 100 pamuklu kumaşlarıyla tekrar zevk ve stil sahibi erkekler için "leke bırakmayan gömlekler" vazgeçilmez olacaktır.

Son beş yılda Türkiye'de açılan 165 mağaza ve yurtiçinde 40 mağaza ile gömlek endüstrisine son beş yıldır devrim yaratan Tudors, sektör liderliği ile uluslararası arenadaki başarısını sürekli olarak artırmıştır. "Leke Tutmaz Gömlekleri" serisi ile daha az elektrik, daha az su ve deterjan; Leke çıkarıcı kimyasından uzak, daha sağlıklı ve çevre dostu bir marka olma yolunda ilerliyor.

Kaynak Haber : http://www.magazinozel.com/magazin/leke-tutmaz-gomlekler-tudors-2017-tudorstan-gomlekler-h3873.html

* BİZİM GELDİĞİMİZ YERİ İTALYANLAR TERK EDİYOR. 

 

GÖMLEK markası Tudors bundan 4 yıl önce kuruldu. Kısa zamanda hızla büyüyen Tudors dünyanın önde gelen perakende dergilerinden Retail&Leisure International tarafından da Güneydoğu Avrupa'nın en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olarak gösterildi.

Tudors'un kurucusu Ayaydın Tekstil Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ayaydın 8 yıldır tekstil sektöründe. Yaşar Ayaydın, perakende sektörüne adımı Cobald markasıyla atmıştı. Cobald markasını bir üst seviye taşımak için Tudors markasını kuran Ayaydın, ilk Tudors mağazasını da Bakırköy'de açtı. 4 yıl içinde Tudors'un İstanbul'da 44 mağazası, Türkiye genelinde de 156 mağazası oldu. Tudors'un Türkiye'deki tüm mağazaları kendilerinin, yurdışında ise franchise ile büyüyorlar. Tudors yakında İtalya ve İngiltere'de de mağaza açmayı planlıyor.

Kaynak Haber : http://www.hurriyet.com.tr/gomlekte-milli-atak-40073356

DUBAI'DE SHINDAGHA MALL ILE BIRLIKTE BAŞKENT ABU DHABI'DE 7. MAĞAZAMIZ DALMA MALL TUDORS AÇILMIŞTIR.


UAE-based Danube Group said its fashion and lifestyle division is set to open four new outlets of leading Turkish shirt brand Tudors in the UAE by the year end.


Danube Fashions, the franchise owner of Tudors shirts, hosted an event to mark the Turkish brand's success in the emirates. It currently operates six stores in the emirates.

The company is also the franchise owner of Spanish young fashion footwear brand Xti.

The event was attended by Mustafa Levent Bilgen,Turkish Ambassdor to UAE; Erdinc Erbay, the commercial attache for Turkish Embassy in Abu Dhabi; Serdar Fuat Kumbaracı, the commercial attache for Turkish Embassy in Dubai and other senior company officials at the Tudors' store at Dalma Mall, Abu Dhabi and City Centre, Al Shindagha, Dubai.

Kaynak Haber : http://www.gdnonline.com/DetailsTA/30809


tudors 10 ülkeye yayıldı avrupanın en hızlısı oldu. 

 

Son 4 yılda Türkiye'de 156, yurt dışında 33 mağaza açarak önemli bir büyüme başarısı gösteren Tudors, Avrupa'nın ilgi odağı haline geldi. Perakende sektörüne yönelik araştırmalarıyla bilinen Retail SEE Group, Tudors'un Güneydoğu Avrupa'da açtığı mağazalar ile perakende sektörünün önemli oyuncularında biri haline geldiğine dikkat çekerken dünyanın önde gelen perakende dergilerinden Retail&Leisure (RLI) Kasım sayısında Tudors'a özel bir yer ayırdı. 
 

Retail SEE Group, Tudors'u Güneydoğu Avrupa'nın en hızlı büyüyen şirketleri arasında gösterdi. Retail SEE Group, Tudors'un ana hissedarı Ayaydın Tekstil'in Tudors ile Sırbistan, Karadağ, Romanya, Bulgaristan, Hırvatistan, Slovenya, Macaristan, Slovakya ve Çek Cumhuriyeti'nde büyümeye devam ettiğini ifade etti.

Kaynak Haber : http://www.gazetevatan.com/tudors-10-ulkeye-yayildi-avrupa-da-en-hizli-oldu-896280-ekonomi/


tudors'un hızlı büyümesi avrupada ses getirdi

 

 

Son 4 yılda Türkiye'de 156, yurtdışında 33 mağaza açarak önemli bir büyüme başarısı gösteren TUDORS, Avrupa'nın ilgi odağı haline geldi

Perakende sektörüne yönelik araştırmalarıyla bilinen Retail SEE Group, TUDORS'un Güneydoğu Avrupa'da açtığı mağazalar ile perakende sektörünün önemli oyuncularında biri haline geldiğine dikkat çekerken dünyanın önde gelen perakende dergilerinden Retail & Leisure (RLI) Kasım sayısında TUDORS'a özel bir yer ayırdı.

Türkiye'nin en yenilikçi erkek giyim markalarından TUDORS, kısa zamanda gösterdiği üstün büyüme performansıyla yurtdışında ilgi odağı oldu.

Kaynak Haber : http://www.haberturk.com/ekonomi/is-yasam/haber/1169482-tudorsun-hizli-buyumesi-avrupada-ses-getirdi

 

dünyanın önde gelen retaıl dergisinin ceo'muzla yaptığı röportaj

  

 

sırbistandaki 5. mağazamız novisad'da hizmete girmiştir. 

 

 

yaşar ayaydın skytürk röportaj

SkyTürk 


 

 

Türk markalarına "İran, Polonya ve Afrika pazarındaki" yeni fırsatları anlatıldığı BMD Yurt Dışı Açılım Toplantısında konuşan İran Mall CEO'su Reza Samizadeh:

İran, 30 milyar dolar için Türk markalarını bekliyor...

İran Mall CEO'su Reza Samizadeh, İran ekonomisinin yeni dönemde hızlı büyüme potansiyeline sahip olduğunu belirterek, yurt dışına yatırım planlayan Türk marklarını ülkesinde daha etkin olmaya davet etti.

BMD'nin Soysal işbirliği ile düzenlediği toplantıda İran'daki fırsatları anlatan İran Mall CEO'su Reza Samizadeh, "Türkiye ile İran arasında Tercihli Ticaret Anlaşması imzalandı. 16 milyar dolarlık ticaret hacminin 30 milyar dolara çıkması amaçlanıyor. Türk markalarını bu büyük hedeften yaralanmaya davet ediyoruz. İran'da çok sayıda AVM yatırımımız var. Dünya markalarının yanında Türk markalarını da mutlaka görmek istiyoruz" dedi.

Birleşmiş Markalar Derneği'nin (BMD) düzenlediği "Yurtdışı Açılımı Toplantısı"nda Gate 27 Kurucusu Daryll Bunce "Afrika'da Nereden Başlayalım", BMD Başkan Yardımcısı ve Mavi Ceo'su Cüneyt Yavuz, Aydınlı Grup Genel Müdürü Levent Özkan ve Roberto Bravo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamarise "Polonya Pazarı" ana başlıklarıyla söz konusu coğrafyalardaki yeni fırsatlar hakkında bilgi verdiler. Deloitte Perakende Direktörü Hakan Göl ise yurtdışına açılımda dijital araçların nasıl kullanılacağına dair sunum yaptı.

dizi adını gömlek markası yaptı. dünyaya yayılacak. 

 

AYAYDIN Tekstil Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ayaydın, baba mesleği gömlekçiliği Cobalt markasıyla sürdürürken, kardeşiyle radikal bir karar alarak izledikleri televizyon dizisi TUDORS'u markalarının ismi yapmaya karar verdi. Şu sıralar mısır patlağı gibi her yerde karşımıza çıkan TUDORS'un biraz da 'Karadeniz inadı' ile başlayan öyküsünü Yaşar Ayaydın, "Bir gömlek krallığı yaratmak üzere yola çıktık. Krallık sadece ülke sınırlarıyla da sınırlı kalmayacak" diye özetliyor.

Kaynak Haber : http://www.hurriyet.com.tr/dizi-adini-gomlek-markasi-yapti-dunyaya-yayilacak-22515848

baba mesleğini seçti gömleğin kralı oldu. 


Bir çok ünlü markanın kıyasıya yarıştığı gömlek sektöründe yarattığı marka ile bir çıkış yaptıktan sonra kalıcı olmayı başaran TUDORS gömleklerinin sahibi Ayaydın Tekstil Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ayaydın, kardeşi Recep Ayaydın ile çıktığı yoldaki başarı öyküsünü anlattı.

Kaynak Haber : http://www.gunebakis.com.tr/haber/16047/Baba_meslegini_secti_gomlegin_krali_oldu.html 

Bu bir delilik, bir gömleğe servet ödemeyin. tudors'a gelin en şık gömleği 19,99'a kralından alın. 

BU BİR DELİLİK.