Artık sitemizden satın aldığınız ürünlerin bedellerini, kargonuz geldiğinde kapınızdan ödeyebilirsiniz! İster Nakit, İster Kredi kartı ile...

Bu hizmeti seçen değerli müşterilerimizin sipariş bedeline, ürün kargo bedeli yanısıra, "Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli " olan  5 TL sipariş anında eklenecektir.

Ürün Kargo Bedeli ayrıca sipariş bedelinize eklenmektedir. "Kapıda Ödeme Hizmeti" Nakit veya tek çekim kredi kartı ödemelerinde geçerlidir.Kapıda Ödeme sistemi içerisinde taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyid alınacaktır. Teyid alınamaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır. Güvenlik nedeni ile yapılacak görüşme kayıt altına alınmaktadır.

ARAS KARGO Kredi kartlı ödeme seçeneğinde ARAS KARGO görevlisi mobil kredi kart post cihazı ile gelecektir. Ödeme Güvenli ARAS KARGO merkezine yapılmaktatır. Ödemeden önce kredi kartı limitlerinizin bu ödeme için yeterli olduğundan emin olunuz. 

Kredi kartı ile ödemelerde, kredi kartı şahsına ait olmalıdır. Ayrıca ürün siparişini veren kişi ile ödeme yapan kişi aynı kişi olmalıdır.

ARAS KARGO yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir.  Ödeme işlemleri tamamlanması ardından, sipariş ile ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO firması tarafından teslim edilecektir.