KARGO ÜCRETLERI / POLITIKASI

İnternet mağazamızdan yapacağınız 50 TL'yi aşan alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan ödenecektir. 50 TL'nin altındaki siparişler için ise kargo ücreti Türkiye'nin her yerine sabit 5 TL'dir.

TESLIMAT

Siparişleriniz 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Kargoya teslim edilen ürünler şehir merkezlerine en geç 3 gün içinde teslim edilir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere olan süreler teslimat adresine göre farklılık gösterebilir.

YANLIŞ ÜRÜN TESLIM ALDIM

Yanlış gelen ürün için, faturanız ile beraber en yakın ARAS Kargo ofisine teslim ederek aşağıda bulunan iade adresimize ücretsiz olarak yollayınız. Ürününüz teslim alındığında e-mail ile bilgilendirileceksiniz ve iade kabul edildiğinde siparişte kullandığınız ödeme metodu kullanılarak geri ödemeniz gerçekleştirilecektir.
İade Adresimiz:  
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy cad. No : 13 ( Online Alışveriş Departmanı )
Bahçelievler / İSTANBUL

ÜRÜNÜM YOLA ÇIKTI MI? DURUMU NEDIR?

Siparişinizin onaylanmasından ardından kargo takip numaranız e-mail adresinize ve SMS olarak cep telefonunuza gönderilecektir. ARAS Kargo Takip ile ürününüzün nerede olduğunu görebilirsiniz.

SIPARIŞIMI TESLIM ALMADIM

Kargonuzu kargo takip no ile takip edebilirsiniz. Eğer siparişiniz size yollandı ise kargo takibini de yapabilirsiniz. Kargonun size teslim edilmiş olması gerektiğini düşünüyorsanız durumu bize buraya tıklayarak sipariş numaranız ile beraber bildiriniz. Gerekli işlemler yapılıp size en geç 1 iş günü içinde geri dönüş yapılacaktır.

KUSURLU ÜRÜN TESLIM ALDIM

Kusurlu gelen ürün için,   faturanız ile beraber en yakın ARAS Kargo ofisine teslim ederek aşağıda bulunan iade adresimize ücretsiz olarak yollayınız. Ürününüz teslim alındığında e-mail ile bilgilendirileceksiniz ve iade kabul edildiğinde siparişte kullandığınız ödeme metodu kullanılarak geri ödemeniz gerçekleştirilecektir.